×

Aşk büyüsü, tamamen temiz niyetlerle yapılması gereken bir büyüdür. Kişilere gerçek aşkı ve saf mutluluğu getirmesi için iyi niyetle yapılan büyüler gerçek aşk büyüleri olarak tanımlanmaktadır. Niyeti yalnızca intikam almak olan kişiler, sevdiğini sanan kişiler veya bu işi yeterince ciddiye almayan kişiler aşk büyüsü yapmaya ya da yaptırmaya uygun değillerdir.

Aşk büyüsünün amacı, yaşanılan aşkı daha tutkulu bir hâle getirmek, kişilerin birbirine duydukları aidiyet duygusunu pekiştirmek ve derin bir bağlılık geliştirmelerini sağlamaktır. Manevi doyum ve sevenleri kavuşturmak gibi temiz niyetlerin yanı sıra, intikam arzusu, şıpsevdilik gibi kötü duygular doğrultusunda da yapılmak istendiği görülmektedir.

Aşk büyüsü etkisindeki kişiler kendilerini sürekli büyüyü yaptıran kişiyi düşünürken bulurlar. Gelecek planları ve hayalleri bu kişi üzerine kurulur. Büyü etkisindeki kişi, büyüyü yaptıran kişiden hiç ayrılmak istemez ve bütün hayatını onunla geçirmek için elinden gelen her şeyi yapar. Bu belirtiler aşk büyüsü yapılan kişilerde görülen belirtilerdir.

 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?


Aşk büyüsü kimlere yapılır sorunun cevabı oldukça geniştir. Yapılış şekillerine ve tesirin yoğunluğuna göre değişiklik gösteren birden fazla aşk büyüsü bulunmaktadır. Bu büyülerden bazıları evde yapılabilirken bazılarının ise bu işte uzmanlaşmış medyumlar, hocalar tarafından yapılması gerektiği söylenmektedir. Mumla yapılan aşk büyüsü, fotoğrafla yapılan aşk büyüsü, düğmeyle ve kaşıkla yapılan aşk büyüsü gibi daha pek çok farklı aşk büyüsü bulunmaktadır.

Bu büyülerin çoğu karanlık ortamlarda, mum ışığında, tılsımlı sözlere vakıf bir hoca tarafından yapılmaktadır. Çeşitli büyü sözleri, dualar ile yapılan bu büyüler, kısa zamanda etkisini göstermektedir. Kişilerde halsizlik, kâbus görme, bulantı, asosyalleşme, çevreye duyarsızlık gibi belirtilere rastlanabilmektedir. Büyü etkisindeki kişiler, büyüyü yaptıran kişiye karşı amansız bir aşk duygusu beslemeye başlarlar.

 

Aşk Büyüsü Kimlere ve Nasıl Yapılır?


Aşk büyüsü kimlere ve nasıl yapılır sorusu büyü yaptırmak isteyenlerin merak ettiği bir konudur. Aşk büyüsü, her şeyden önce temiz niyetlerle yapılmalıdır. Evliliğinde sorun olan kişiler, ayrılmış eski aşıklar bu büyüyü en çok yaptıran kişilerdir. Platonik aşıklar da bu büyüden yararlanabilmektedir.

Genellikle büyüyü ilişkideki kadınlar yaptırmaktadır. Mistisizme olan duyarlılık ve merak kadınları bu yola sevk etmektedir. Aşk büyüsü, ak büyü olarak geçen iyi niyetli büyüler arasında yer almaktadır; fakat kötü emellerle bu büyüye başvuran kişiler de bulunmaktadır. Bu büyü sayesinde, birbirlerine olan duygularının azaldığını veya bittiğini düşünen eşler yeniden ilişkilerini canlandırabilirler. Yeniden barışmak isteyen eski sevgililer, güzel bir birliktelik yaşamak isteyen platonik aşıklar bu büyü yoluyla istedikleri ilişkiye kavuşabilmektedir.

Büyüyü yapmanın asıl temeli gerekliliğe dayanmaktadır. Öylesine bir beğenme ya da gelip geçici hisler için böylesine tesirli bir büyü yapılmamalıdır. Büyünün bozulması ciddi ve zor bir mesele olduğu için büyüyü yaptırmak isteyenler bunun üzerine iyice düşünmelidir.

 

Aşk Büyüsü Neden Yapılır?


Aşk büyüsü neden yapılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Kişiler tarafından aşık oldukları kişilerin de kendilerine aşık olması hedeflenerek yapılmaktadır. Medyumlar veya hocalardan yardım alınarak yapılan bu büyünün amacı taraflar arasında güçlü bir aşk duygusu uyandırmaktır. İkili ilişkilerdeki bağlılık ve aidiyet konularını pekiştiren bu büyü sayesinde ilişkilerdeki sorunlar ortadan kalkmakta ve büyü tesiri altında olan kişi büyüyü yaptıran kişinin arzularına hizmet eder hâle gelmektedir. Büyüyü yaptıran kişinin asıl gayesi de budur.

Karşısındaki kişiyi kendisine körkütük aşık ederek onu ömür boyu kendine bağlı hâle getirir; fakat yazımızda bahsettiğimiz gibi bu tür büyüler gelip geçici duygular veya kötücül niyetler üzerine yapılmamalıdır. Büyünün yapılışı mutlaka sessiz sakin bir ortamda uzman biri tarafından olmalıdır. Büyünün yapımı kadar bozuluşu da zor olduğu için büyüyü bozmak isteyen kişiler mutlaka bu konuda uzman, tılsımları olan bir medyumdan ya da hocadan yardım almalıdır.

Tüm hakları saklıdır. © 2021