×

Aşk Büyüsü Nedir?


Büyü, yüzyıllardır pek çok amaç doğrultusunda gerçekleştirilen manevi uygulamalardan biridir. Kimi zaman aşk, kimi zaman bağlılık kimi zaman ise nefret için yapılan büyüler çağlar boyu uygulanmıştır. Yüzyıllardır yapılan bu manevi uygulama, günümüzde de uygulanmaya devam etmektedir. Peki, etkili büyülerden biri olan aşk büyüsü nedir?

Aşk büyüsü, aşık olunan kişinin aşık olan kişiden etkilenmesini sağlamak amacıyla yapılan büyüdür. Oldukça etkili olan bu büyü günümüzde kötü amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Ancak dikkatli bir şekilde doğru insanlar tarafından yapılan aşk büyüsünün herhangi bir olumsuz etkisi görülmez. Bu noktada dikkat etmeniz gereken kısım büyüyü kime yaptırdığınız, nasıl yaptırdığınız ve doğru bir şekilde yaptırıp yaptırmadığınızdır. Peki, aşk büyüsü nasıl yapılır?

 

Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?


Aşk büyüsü kimlere yaptırılır sorusu kadar nasıl yapılır sorusu da sorulmaktadır. Aşk büyüsünü yaptırmanın pek çok yolu vardır. Bu yollardan ilki resme bakarak aşk büyüsü yaptırmaktır. Genellikle resme bakılarak yapılan aşk büyüsünde sevilen kişinin tek başına bir fotoğrafı kullanılmalıdır. Bu fotoğrafın herhangi bir özelliği olmasına gerek yoktur. Zaman, mekan ya da fotoğrafın boyutuna dikkat etmeden yalnızca büyü yapılacak kişinin bir fotoğrafını kullanabilirsiniz. Fotoğrafı büyü yapan kişiye verdikten sonra büyücü gereken ayetleri okuyarak aşk büyüsünün yapılmasını sağlayacaktır. Bu aşamada büyüyü yaptırdığınız kişinin güvenilir olduğundan emin olmanız son derece önemlidir.

 

Aşk Büyüsü Kimlere Yapılır?


Aşk büyüsü yapılırken dikkat edilmesi gereken hassas büyülerden biridir. Tecrübeli bir medyumdan yardım alınarak yapılması gereken aşk büyüsünün olumlu yanları kadar olumsuz yanları da bulunmaktadır. Sevilen kişiyi kendine aşık etmek için kullanılabilecek bu büyü pek çok kişide tesir etmektedir. Aşk büyüsü yapılacak kişiler:

 • Kavuşmak isteyip kavuşamadığınız kişilere,
 • Aşık olduğunuz insana,
 • Kendinize bağlamak istediğiniz kişiye,
 • Aranızın kötü olduğu birine,
 • Eski sevgilinize,
 • Ayrıldığınız eşinize yapabilirsiniz.

Ulaşmak istediğiniz kişiyi ve mutluluğu aşk büyüsü ile elde etmeniz mümkündür. Ancak unutulmamalıdır ki bu büyüyü yaptıran kişiye de aşk büyüsü yapılmış olabilir. Bu nedenle kendinizi de büyüden korumak adına alanında uzman medyumlardan yardım almalısınız.

 

Aşk Büyüsü Belirtileri Nelerdir?


Aşk büyüsü belirtileri kişiden kişiye farklılık gösterse de belli başlı belirtiler herkeste gözlemlenmektedir. Bu belirtilere dikkat ederek aşk büyüsünün tesir edip etmediğini anlayabilirsiniz. Bu belirtiler şu şekildedir:

 • Aşk büyüsünün ilk belirtisi olarak büyü yapılan kişinin bulunduğu ortamdan ayrılma isteği söylenebilir.
 • Büyü yapılan kişi büyüyü yaptıran kişiye yoğun ilgi gösterir ve bu ilgi zaman içerisinde bağımlılığa dönüşür.
 • Büyünün etkisinde kalan kişi çevresine karşı duyarsızlaşır. Aile ve arkadaşlarına karşı değersiz bir tutum gösterirken büyüyü yaptıran kişinin peşinden koşar.
 • Büyü fiziksel belirtiler de gösterir. Büyü yapılan kişinin gözlerinde kızarıklıklar oluşur.
 • Büyü, kişilerde sürekli yorgunluk belirtisi gösterir ve büyünün etkisinde kalan kişi ne kadar dinlenirse dinlensin yorgun hisseder.
 • Büyünün etkisini gösterdiğinin bir diğer belirtisi de büyü yapılan kişinin rüyalarıdır. Büyünün etkisinde kalan kişi rüyasında büyüyü yaptıran kişiyi görür.
 • Büyü kişinin zekasını kullanmasını engeller; bu nedenle büyünün etkisinde kalan kişi algılama güçlüğü çeker.
 • Büyünün etki ettiği kişiler zamanla  tuhaf hareketler yapmaya başlar.
 • Hafıza bozukluğuna sebep olur; büyünün etkisinde olan kişi hatırlamakta zorluk çeker.

 

Aşk Büyüsünün Etkisi Kalıcı mıdır?


Aşk büyüsü hakkında merak edilen bir diğer soru ise bu büyünün kalıcı olup olmadığıdır. Aşk büyüsü işini iyi yapan medyumlar tarafından yapılırsa etkisini uzun süre koruyacak bir büyüdür. Ancak bazı durumlarda büyüyü yaptıran kişinin kendi isteğiyle aşk büyüsünü bozdurduğu görülmektedir. Bu gibi durumlarda aşk büyüsü etkisini yitirecektir.

 

Tüm hakları saklıdır. © 2021