×

Aşk büyüsü, karşılıksız aşk içinde olanlar ya da evli olup da eşinin aşkının azaldığını hisseden kişilerin tercih ettiği bir uygulamadır. Farklı çeşitleri olmakla birlikte her çeşitte değişik malzemeler de kullanılmaktadır. Aşk büyüsü malzemeleri uygulanacak büyüye göre farklılık gösterebilmektedir. Hatta bazı aşk büyüleri kullanılan malzemeye göre de isim almaktadır.

Örnek vermek gerekirse; nohut kullanılan aşk büyüsü nohutla yapılan aşk büyüsü adını almaktadır. Bu büyüde ana malzeme nohut olsa da diğer malzemeler medyum tarafından belirlenmektedir. Diğer bir örnek ise; gül kullanılınca gülle yapılan aşk büyüsü, bakla kullanılırsa bakla ile yapılan aşk büyüsü gibi isimler alabilmektedir. Görüldüğü üzere aşk büyülerinde farklı malzemeler kullanılmakta ve isimler de malzemeye göre belirlenmektedir.

Aşk büyüsü duaları hangi malzeme kullanılırsa kullanılsın her büyü türünde okunmaktadır. Bu dualar medyum hocaların bilgisi dahilindedir. Onların ilimleri ve dini bilgileri bu duaları okumak için yeterlidir.Aşk büyüsü malzemeleri ve duaları, uygulanacak olan her büyüde önemli bir yere sahiptir. Büyünün yapılışı ve izlenecek olan yol için kişilerin medyum yardımı alması önemli bir konudur.


Aşk Büyüsü Malzemeleri ve Dualarının Büyüye Etkisi Nedir?


Aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişiler beğendiği ve sevdiği kişinin kendisine aşık olmasını hedeflemektedir. Platonik olarak birine aşık olanlar aynı hissi karşı tarafta görmek istiyorlarsa aşk büyüsü yaptırabilirler. Ayrıca evli olan kişilerden erkek ya da kadın da aşk büyüsü yaptırmayı tercih etmektedir. Uzun yıllar süren evliliklerde aşk bazen bitmekte ve araya soğukluk girmektedir. Bu durumda bir taraf aşk büyüsü yaptırarak aralarındaki bağı daha da kuvvetlendirebilir. Büyü sonucunda kişideki değişimler dikkat çekmekte ve büyü yaptırana karşı da hisleri değişmektedir. Bunda aşk büyüsü malzemeleri ve duaları önemli bir yere sahiptir.


Aşk Büyüsü Malzemeleri Nasıl Kullanılmaktadır?


Aşk büyüsü malzemeleri bazı bakliyatlardan, nesnelerden oluşmaktadır. Bu malzemelerin arasında kişinin fotoğrafı oldukça fazla kullanılmaktadır. Fotoğrafla yapılan aşk büyüsü en fazla tercih edilen bir türdür. Çünkü kişinin resmini temin etmek oldukça kolaydır. Resim üzerine dualar okunur ve büyünün tutması için tılsımlı sözler söylenir. Medyum hocanızın yönlendirmesiyle sizin okuyacağınız dualar da söz konusu olabilir.Aşk büyüsünün tutması için medyumla birlikte hareket etmeniz oldukça önemlidir. Kullanılacak malzemelerin bazısı sizden istenirken bazıları da medyumunuzda bulunmaktadır. İşinde iyi olan medyumlar her zaman gerekli olan malzemeleri kendilerinde bulundururlar.


Aşk Büyüsü Duaları Nelerdir?


Aşk büyüsü duaları iyi medyumlar tarafından bilinmektedir. Dua edilmeden ve iyi temennilerde bulunmadan hiçbir büyü gerçekleşmemektedir. Sonuca ulaşmak ve karşınızdaki kişinin size aşık olmasını sağlamak için duaların büyük bir içtenlikle okunması gerekir. İlim irfan sahibi olan medyumlar dua konusunda da uzmandır. Onlardan yardım almak isteyen kişiler aşk büyüsü duaları konusunda da gerekli olan bilgileri medyumundan talep edebilirler.


Malzemeler ve Dualarla Yapılan Aşk Büyüleri


Aşk büyüsü malzemeleri ve duaları büyünün istenilen sonucu vermesi için oldukça önemlidir. Büyünün yapılışı ve yöntemleri medyum hocanız tarafından ortaya çıkmaktadır. İsteğe ve ihtiyaca uygun olan büyünün yapılması kullanılacak malzemelerle yakından ilgilidir. Bu malzemelere dualar okunmakta ve büyü sonlandırılmaktadır. Bazen kullanılan malzemeler saklanır, bazen gömülür bazen de büyü yapılacak kişiye yedirilir ya da içirilir. Ne yapmanız gerektiği konusunda medyumunuz size bilgi verecektir.

Aşk büyüsü sonuçlarını görmek için kişilerin bir müddet sabırlı olması gerekmektedir. Çünkü kullanılan malzemeler ve okunan duaların sonucunda büyü birkaç hafta içerisinde tutacaktır. Bunda medyumun etkisi büyüktür.

Tüm hakları saklıdır. © 2021