×

Resimle yapılan aşk büyüleri en sık tercih edilen büyü türlerinden biridir. Resimle yapılacak olan büyü için yalnızca sevdiğiniz kişinin fotoğrafına sahip olmak yeterli olmaktadır. Sevdiğiniz kişinin resmine sahip olduktan sonra izlenecek olan adımlar ile birlikte büyü kolaylıkla tamamlanabilmektedir. Resimle yapılacak olan aşk büyüsünün istenilen etkiyi yaratabilmesi için manevi uygulamanın amacının bilinmesi gerekir.

Gerekli bilgilerin edinilmesi ve resimlerin sağlanması ile birlikte kolaylıkla büyü yapımına başlanabilmektedir. Resimli aşk büyüsü karşıdakini kendilerine aşık etmeye yönelik olarak yapılan büyüdür. Kendilerine aşık olan kişiler ile büyü yaptıran kişilerin isteklerinin yerine gelmesi mümkün olmaktadır. Aşk büyüsü yalnızca bugün değil geçmiş dönemlerde de sıklıkla yapılan bir büyü çeşidini ifade etmektedir.

Aşk büyüsü yapılışı kolay olsa bile herkese yapılan bir uygulama değildir. Büyünün yapılabilmesi için bazı özelliklerin sağlanmış olması önemli olan bir detaydır. Resimli aşk büyüsünü yaptırabilecek olan kişiler ise şu şekilde özetlenebilir:

 • Sevdiği kişi tarafından sevilmeyen veya yeteri kadar saygı göremeyen kişiler
 • Platonik olarak aşk yaşayan ve açılamayıp kendini ifade edemeyen kişiler
 • Evlilik aşamasında olan kişilerin ileride nişanlanma, evlenme gibi durumlarda da aşklarının devam etmesini istemesi halinde
 • Evli olan kişilerin zaman içerisinde evliliklerinde yolunda gitmeyen durumların ortaya çıkması halinde
 • Seven kişilerin ayrılık durumunda diğer tarafın pişman olup geri dönmesini sağlayabilmek
 • Eşlerin veya sevgililerin ayrılma korkusu içerisinde yaşamasının önüne geçebilmek

Resimli Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır?


Resimli aşk büyüsü yaptırmak isteyen kişilerin öncelikli olarak bilmesi gereken konular arasında büyünün nasıl yapıldığı yer almaktadır. Büyünün yapılabilmesi için büyü yapılacak olan kişiye ait bir fotoğraf gerekmektedir. Elde edilen fotoğraf ile birlikte medyumlar tarafından büyü bazı değerler eşliğinde yapılmaktadır. Kullanılan resim sayesinde büyünün yanlış bir kişiye yapılması durumunun önüne geçilmektedir. Etkisinin büyüklüğü ise daha önce yapılan kişiler tarafından kanıtlanmıştır.

Resimle yapılan aşk büyüsünde ise pek çok uygulama seçeneği bulunmaktadır. Medyumlar tarafından en uygun görülen yöntem uygulanmaktadır. Kişilerin resimli aşk büyüsü yapabilmesi için kağıt üzerine baskılı şekilde olan fotoğrafları tercih etmesi gerekmektedir. Telefon üzerinden gösterilen fotoğraflar geçerli olmayacaktır.

Medyum eşliğinde yapılan resimli aşk büyüleri gibi uygulamaların evde yapılmasının istenmesi halinde bazı sonuçların ortaya çıkması mümkün olabilir. Resimli aşk büyüsü için kişilerin medyumlardan yardım alması aksi bir durum ile karşılaşılmasının önüne geçilmesi için oldukça önemlidir.

Evde yapmak isteyen kişilerin ise kendi başlarına işin altından kalkmaları mümkün değildir. Evrendeki diğer canlılardan yardım alarak yapılması gereken bir uygulamadır. Yanlış adımlar atılması halinde geri dönüşü zor olan bir durumun ortaya çıkması mümkün olabilir. Resimli aşk büyüsü için en iyi seçenek kişilerin medyumlardan yardım alarak büyü yaptırmasıdır.


Resimli Aşk Büyüsü Yaptırmanın Yararları Nelerdir?


Resimli aşk büyüsü yaptırmanın avantajı bulunmaktadır. Erkek veya kadın fark etmeden herkesin resimli aşk büyüsü yaptırması mümkün olmaktadır. Kişilerin yaptırdığı büyülerden elde edecekleri avantajlar ise şu şekildedir:

 • Kişilerin büyü yaptırmak istediği kişinin fotoğrafına ulaşması oldukça kolay olacaktır.
 • Büyü yapmak isteyen kişilerin büyü yapacakları kişilere yönelik olarak fotoğraflara sosyal medya üzerinden ulaşma şansı bulunmaktadır. Sosyal medya üzerinden ulaşılan resimlerin baskı ile çoğaltılması mümkündür.
 • Büyü yapılacak olan kişinin fotoğrafında yalnızca kendisinin olması yeterlidir.
 • Büyü yapıldığında herhangi bir mekan veya zaman kısıdı bulunmamaktadır. Büyü her zaman ve her yerde yapılabilmektedir.
 • Tek bir fotoğraf ile kişilerin uzak veya imkansız olarak gördükleri sevdiği kişilere ulaşması kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Resimli aşk büyüsünün yapılması ile birlikte kişilerin istedikleri sonuca ulaşması kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Tüm hakları saklıdır. © 2021